Cafe & Bistro Ratuszowa

4 marca uruchomiliśmy w Urzędzie Miasta Bydgoszczy nowy punkt gastronomiczny.Cafe & Bistro RATUSZOWA jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 (z wyjątkiem wtorku, kiedy z uwagi na wydłużone godziny pracy urzędu będzie czynny od 9.00 do 17.30). Punkt oferuje serwis obiadowy składający się codziennie z pięciu indywidualnych propozycji zawierających dwie zupy i trzy dania główne. Menu będzie cotygodniowo zmieniane tworząc różnorodną ofertę spełniającą wszystkie potrzeby kulinarne pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy. Ofertę uzupełnia atrakcyjny pakiet śniadaniowy, różnorodny serwis kawowy, przekąski i desery. Co czwartek, dla gości bistro, przygotowywana będzie specjalna kulinarna atrakcja.

Operatorem Cafe & Bistro RATUSZOWA jest Grupa Gran – firma, która od ponad 30 lat z sukcesami tworzy bydgoski świat kulinariów. Klientów do nowego miejsca kusza również ceny. Danie główne można zjeść już za 26 złotych, zaś za zestaw z zupą i napojem zapłacimy jedynie 36 zł.

Cafe & Bistro RATUSZOWA oferuje również catering zewnętrzny. Składając zamówienie z czterodniowym wyprzedzeniem można liczyć na konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Minimalna wartość zamówienia dań cateringowych to 200 zł. Przy cateringu na wynos doliczany jest koszt opakowań jednorazowych. W przypadku cateringu z dowozem doliczamy koszt opakowań jednorazowych oraz transportu pod wskazany adres.

kontakt: GRUPA GRAN | tel: 729 003 705 | e-mail: biuro@gran.com.pl

Więcej informacji na stronie internetowej Grupy Gran pod adresem: www.gran.com.pl oraz w mediach społecznościowych.

gran, catering, konferencje, eventy firmowe, bankiety, bydgoszcz