Atrakcje na imprezy

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz kontaktom z największymi i najbardziej wymagającymi klientami, wyspecjalizowaliśmy się i zapewniamy atrakcje na imprezy.

Atrakcje na eventy to podstawa każdej udanej imprezy, niezależnie od tego, czy interesujesz się organizacją imprezy firmowej, plenerowej czy prywatnej zabawy w gronie znajomych. Jako firma eventowa specjalizujemy się w działaniu kompleksowym, dlatego decydując się na nasze usługi, masz pewność, że zajmiemy się wszystkim – transportem, montażem, a każdej z atrakcji przydzielimy specjalny zespół, do obowiązków którego będzie należeć opieka zarówno nad sprzętem, jak i uczestnikami zabawy.

Nasza oferta

Oferta naszej firmy wypełniona jest po brzegi. Znajdziesz tutaj pomysły na imprezy firmowe, składające się w głównej mierze z gier i zabaw integracyjnych, tzw. teambuildingu, ale także atrakcje plenerowe – na pikniki, festyny, parady. Jedną z naszych eventowych specjalizacji są również atrakcje dla dzieci – od dmuchańców po malowanie buziek. Kiedy jednak trafiamy na klienta zainteresowanego czymś zupełnie innym i totalnie innowacyjnym, oferujemy atrakcje na zamówienie, w tworzeniu których nie ogranicza nas zupełnie nic.

Nie poprzestajemy wyłącznie na atrakcjach stacjonarnych. Równie często podejmujemy się organizacji terenowych gier integracyjnych, które doceniane są w szczególności przez kierowników dużych, wielobranżowych spółek, jak i szefów kilkuosobowych zespołów. Spływy kajakami, wojskowe tory przeszkód i przejażdżki typu Off-road? U nas znajdziesz to i zdecydowanie więcej.

gran, catering, konferencje, eventy firmowe, bankiety, bydgoszcz